Poprzedni
Następny
Widok w pokoju
137

O pracy

Drieluik/Triptych Rosa Alba nr 2, mixed media, 37 x 82, cm, 2022

Chcesz wiedzieć więcej o Madama, sprawdź jej stronę internetową madama.nl

Melati
Collages, 100x71 cm (w/h)
€1.275,-
Purpura en Matrix of Origin
Painting, 150x220 cm (w/h)
Na sprzedaż
The Creative Process II The Double
Painting, 70x100 cm (w/h)
€950,-
Prima Donna Luna Alma Flamenca,
Painting, 56x76 cm (w/h)
€1.250,-
infinity en Potnia
Painting, 150x220 cm (w/h)
Na sprzedaż
White Rose of Translucent Radiance 6
Painting, 80x60 cm (w/h)
€2.200,-
Tablet of the Infinite 4
Painting, 120x40 cm (w/h)
Na sprzedaż
Primal Ground
Painting, 76x116 cm (w/h)
€2.750,-